Kaskada – co warto wiedzieć o tej grze?

lut 14, 2017 przez

Kaskada – co warto wiedzieć o tej grze?

Kaskada jest jedną z mniej popularnych gier Totalizatora Sportowego, jednak nadal znajdują się gracze, którzy decydują się na zawarcie zakładu. Czym różni się Kaskada od innych gier i ile można w niej wygrać?

 

Kaskada to jedyna gra Totalizatora Sportowego, w której nie można samodzielnie skreślić liczb na blankiecie. Dlatego też trzeba zakupić kupon z liczbami wybranymi przez maszynę. Losowania Kaskady odbywają się dwa razy dziennie, o czym warto pamiętać jeszcze przed zakupem kuponu. Możliwe jest zawarcie zakładu nie tylko na losowanie o wybranej porze dnia, ale również na kilka dni do przodu. To spora zaleta dla osób, które chcą zagrać tylko w wybrany dzień, a chcą wcześniej zakupić kupon.

 

Tabela wygranych Kaskada pokazuje, że wygrana pierwszego stopnia to 250 000 zł. Aby ją wygrać należy trafić 12 liczb w jednym zestawie. Na zawartym zakładzie drukowane są dwa zestawy. Jednak sprawdzając liczby należy sprawdzać osobno każdy zestaw. Już osiem trafień gwarantuje najniższą wygraną. Aby wygrać 1000 zł trzeba trafić jedenaście numerów. Losowane liczby mieszczą się w zakresie od 1 do 24.

Podobne

Tagi