Narożniki w intensywnych kolorach – do jakich pomieszczeń pasują najlepiej?

kwi 25, 2019 przez

Narożniki w intensywnych kolorach – do jakich pomieszczeń pasują najlepiej?

Dopasowanie mebli do danego pomieszczenia, ma ogromne znaczenie. To one nadają charakteru każdemu wnętrzu, charakteryzują jego styl. Dlatego każdy mebel powinien być starannie wybrany i dopasowany do całej aranżacji danego pomieszczenia. Jednym z największych wyzwań jeśli chodzi o urządzanie wnętrz, jest salon. Szczególnie jeśli jest on dosyć duży. Dużo uwagi trzeba poświęcić meblom, by znalazły się w tym pomieszczeniu wszystkie potrzebne meble ale by i dobrze się komponowały z resztą otoczenia.

]Narożniki w intensywnych kolorach – do jakich pomieszczeń pasują najlepiej?

W salonie nie może zabraknąć wygodnej i dużej sofy, jeśli miejsce na to pozwala. Kanapa powinna być dopasowana do wielkości pomieszczenia ale także do ilości domowników i ilości gości jakich przyjmują. Do wyboru jest wiele różnych ciekawych modeli kanap, każdy więc znajdzie coś dla siebie w tej kwestii. Warto też zwrócić uwagę na kolor kanapy. Obecnie bardzo modne stały się kanapy w intensywnych kolorach. Duży narożnik, w mocnym kolorze, od razu będzie przykuwał uwagę. Będzie też miejscem centralnym każdego salonu.

Na jaki kolor warto się zdecydować?

Chcąc zakupić narożnik w intensywnym kolorze, można się zdecydować na każdy kolor. Salony meblowe są w tej kwestii otwarte na propozycje. Oferta kolorystyczna ich narożników, jest bardzo duża i różnorodna. Najczęściej klienci decydują się na narożnik w kolorze czerwonym, różowym, zielonym lub niebieskim. Te kolory są mocno intensywne i nasycone barwą, dzięki temu tworzą niespotykany efekt. Coraz częściej klienci decydują się też na rzadko wybierane kolory, na przykład na kolor żółty, pomarańczowy czy fioletowy. Warto jednak pamiętać o tym, że czym bardziej intensywny kolor narożnika, tym inne elementy tego pomieszczenia muszą mieć charakter bardziej stonowany. Tak samo ważna jest kolorystyka ścian i podłóg takiego salonu. Czym będzie bardziej stonowana i chłodna a także jednolita, tym lepiej na jej tle będzie się prezentował narożnik.

Warto zapoznać się z ofertą https://www.meble.pl/meble/narozniki/

 

Podobne

Tagi