Mini lotto – jak grać

sty 7, 2017 przez

Mini lotto – jak grać

Najpopularniejszą grą oferowaną przez Totalizator Sportowy jest bez wątpienia Lotto, znane też potocznie jako Duży Lotek. Niesłabnącą popularnością cieszą się też zdrapki. Ostatnio coraz więcej osób przekonuje się do gry EuroJackpot, loterii na skalę europejską. Stosunkowo mało mówi się natomiast o grze Mini Lotto, choć bez wątpienia ma ona swoich wiernych fanów.

Mini Lotto – zasady

Pojedynczy zakład, który kupić możemy w punkcie Totalizatora Sportowego kosztuje 1, 25zł. Wygrana wynieść może nawet 300 tysięcy złotych. Aby zagrać musimy wytypować 5 liczb. Możemy to zrobić osobiście skreślając liczby na specjalnym blankiecie, albo zdać się na ślepy los i zagrać w “chybił-trafił”. Dodatkowo na każdym kuponie możemy aktywować tak zwaną Super Szansę – koszt to 2zł. Jednorazowo możemy zagrać na 10 kolejnych losować. Musimy pamiętać o zachowaniu kuponu, ponieważ w przypadku trafienia właściwych cyfr (3, 4 lub 5) jest on naszym jedynym dowodem zawarcia zakładu.

Wyniki mini lotka

Losowania Mini Lotto odbywają się codziennie o godz. 21:40 i są transmitowane na antenie TVP Info i na stronie www. lotto. pl. Archiwalne wyniki można sprawdzić na stronie internetowej.