Wnętrze wsi francuskiej

Coqlila

o Coqlila

Dwie kobiety, wspólne zainteresowania, podobne wartości - zakładają razem firmę. Motto - pracujemy na warunkach jakie same sobie stawiamy i z tym co lubimy - w naszym przypadku są to ładne wnętrza i przedmioty. A dlaczego styl wsi francuskiej - obydwie mieszkamy w małych drewnianych domkach, do których ni jak pasuje styl współczesnych apartamentowców. A przedmioty które prezentujemy w sklepie pasują do naszych wnętrz i do nas samych.

Oferujemy tkaniny, meble, naczynia, szkło, przedmioty dekoracyjne oraz zapachy dla domu drugiej co do wielkości firmy dekoratorskiej we Francji - Comptoir de Famille. Przedmioty pełne uroku jednocześnie bardzo funkcjonalne i trwałe a przy tym w rozsądnej cenie. 

Co można u nas znaleźć: zastawę stołową, zapachy do domu, a także butelkę na mleko. Wiele drobiazgów będących znaczącym prezentem. Co jeszcze? Zestaw misek, praktyczne meble do kuchni, detale do łazienki a także ciekawe zapachy. 

Połączenie najnowszych trendów wnętrzarskich ze wpomnieniami wyniesionymi z domu, w którym spędziliśmy dzieciństwo - ta prosta idea odróżnia Comptoir de Famille od pozostałych producentów. Dzięki niej, kilenci kupując nasze produkty czują się jakby wrócili do czasów swego dzieciństwa.  

PayU